header-slika

UČENIČKA KOMPANIJA „GISY – Get It eaSY“

Kompanija „GISY – Get It eaSY“ razvijala se i aktivno radila na unapređivanju i prodaji svojih proizvoda tokom cele školske 2016/2017. godine. Učenici, članovi ove kompanije osmislili su potpuno nov proizvod na tržištu – edukativnu hranilicu za kućne ljubimce, koju su proizvodili u saradnji sa firmom „Authentic space“. Pored toga bavili su se i proizvodnjom i prodajom pinjati za dečje rođendane i zabave. Sa proizvodnim programom ove kompanije možete se upoznati na njihovoj Fejsbuk strani   ili Instagramu (#pinjate_gisy). Kompanija je uspešno predstavila svoj rad na nekoliko sajmova, bazara i festivala, kao što su: Sajam obrazovanja u Novom Sadu, Regionalna smotra učeničkih kompanija u TC „Merkator“, Uskršnji bazar u Vili Jelena i Festival knjige „Svi smo mi čitaoci“.