header-slika

Tribina ˝Slobodno vreme i kako ga iskoristiti˝

U četvrtak, u našoj školi održana je prva ”Tribina”. Tema je bila ”Kako pametno iskoristiti svoje slobodno vreme”. Gosti su bile poznate ličnost iz umetničkih krugova.

Ovaj put, prisustvovale su etno pevačica Biljana Krstić i glumica Bojana Stefanović.
Ove dve dame su dale sve od sebe da se približe učenicima i da ispričaju svoja iskustva vezana za život, školu i karijeru.Cilj ”Tribine” je bio da ukaže učenicima naše škole da se uz potreban trud mogu ostvariti sve želje kao i da podstakne učenike da organizuju svoje slobodno vreme u skladu sa hobijima koji ih interesuju.Ovom događaju je prisustovao znatan broj učenika sa direktorkom škole i profesorima.Tribina je uspešno završena i ovakve manifestacije će nastaviti da se organizuju u našoj školi.